Unikali „Visi dantys ant 4 implantų“ dantų atkūrimo metodika – tai ne tik revoliucinis dantų atkūrimo metodas, taikomas praradusiems daugumą ar visus dantis, bet ir puiki alternatyva išimamiems, diskomfortą nešiojant sukeliantiems dantų protezams.

Šis gydymo būdas leidžia efektyviai vos vieno vizito metu atkurti tiek kramtymo funkciją, tiek natūralų šypsenos grožį. Kartu užtikrinami ilgalaikiai rezultatai.

Siekiant atkurti visus vieno žandikaulio dantis pasitelkiami tik keturi implantai, kurie operacinės procedūros metu įsriegiami į žandikaulių kaulą. Jiems prigijus, ant jų yra tvirtinami individualiai pritaikyti fiksuoti dantų protezai.

 

Kada rekomenduojamas dantų atkūrimas „Visi dantys ant 4 implantų“ metodika? 

Šis metodas rekomenduojamas daugumą ar visus dantis dėl įvairių priežasčių praradusiems pacientams, aukštus reikalavimus keliantiems ne tik estetikai, bet ir funkcionalumui.

„Visi dantys ant 4 implantų“ metodas yra tinkamas dantų atkūrimo būdas, jei:

 

 • Praradote daugelį ar visus dantis dėl periodonto ligos, traumos ar kitų sveikatos problemų. 
 • Jūsų naudojami išimami dantų protezai nebeatspindi Jūsų poreikių ir norite stabilesnio bei patogesnio sprendimo.
 • Siekiate susigrąžinti natūraliai atrodančią šypsenos estetiką bei tikrų dantų pojūtį.

 

 

„Visi dantys ant 4 implantų“ metodas atkuria ne tik šypseną ar kramtymo funkciją. Kartu sugrįžta ir pasitikėjimas savimi bei gyvenimo kokybė!

 

„Visi dantys ant 4 implantų“ implantacijos privalumai

Trumpas gydymo laikas:

Lyginant su kitais implantacijos metodais, „Visi dantys ant 4 implantų“ gydymas yra gerokai trumpesnis. Mažiau trunka ne tik pati implantacija, bet ir gijimas, nes visi implantai įsriegiami vienu metu. Kartu tai leidžia greičiau sugrįžti prie įprasto gyvenimo režimo.

 

Trumpas gydymo laikas:

Lyginant su kitais implantacijos metodais, „Visi dantys ant 4 implantų“ procedūra yra žymiai trumpesnė. Tai reiškia mažiau laiko klinikoje ir greitesnis grįžimas prie įprasto gyvenimo.

 

Komfortas:

Ant implantų fiksuojami dantų protezai – tai itin efektyvi, funkcionali ir patogi alternatyva išimamoms, diskomfortą neretai keliančioms dantų plokštelėms. Taip pat, šis metodas leidžia sukurti natūraliems dantims itin artimą šypsenos estetiką.

 

Universalumas:

„Visi dantys ant 4 implantų“ metodas tinka praktiškai kiekvienam pacientui, praradusiam daugumą ar visus dantis.

 

Procedūros eiga

Konsultacija:

Pirminės konsultacijos metu gydytojas įvertina burnos būklę, atlieka panoraminę rentgeno nuotrauką, išklauso Jūsų lūkesčius bei atsako į visus kylančius klausimus.

 

Operacija:


Operacinės procedūros metu į vieno žandikaulio kaulą įsriegiami keturi implantai, tampantys naujų atkurtų dantų pagrindu. Dar prieš implantaciją, esant poreikiui, to paties vizito metu ištraukiami likę pažeisti dantys.

 

Dantų formos nustatymas:

Po implantacijos atliekamas Jūsų dantų formos ir spalvos nustatymas. Remiantis šiais parametrais bus gaminami nuolatiniai, itin natūraliai atrodantys dantų protezai.

 

Gijimo laikotarpis:

Po implantacijos pritvirtinamas laikinas dantų protezas, užtikrinantis komfortą gijimo periodu. Implantų suaugimo su kaulu – oseointegracijos – laikotarpis priklauso nuo individualių organizmo savybių, tačiau gali trukti apie 6 mėnesius.

 

Protezavimas:

Implantams prigijus, tvirtinamas nuolatinis, individualiai Jums pagamintas fiksuotas dantų protezas, sugrąžinantis itin natūraliai atrodančią šypseną bei atkuriantis pilnavertį dantų funkcionalumą.

 

 

 

D.U.K

Ar „Visi dantys ant 4 implantų“ rezultatai ilgalaikiai?

„Visi dantys ant 4 implantų“ metodas leidžia džiaugtis ilgaamžiu rezultatu: dantys tampa stabilūs ir atrodo natūraliai. Kruopšti burnos higiena bei reguliarūs profilaktiniai vizitai pas gydytoją-odontologą jų tarnavimo laiką dar labiau prailgina.

 

Ar procedūra tinka vyresnio amžiaus pacientams?

Taip, gydymas „Visi dantys ant 4 implantų“ implantais gali būti taikomas beveik visiems pacientams, nepriklausomai nuo jų amžiaus. Tai – metodas, kurį itin dažnai renkasi tiek daugumą ar visus dantis praradę senjorai, tiek traumas ar kitas burnos ertmės problemas patyrę jauni žmonės.

 

Ar „Visi dantys ant 4 implantų“ implantacija reikalauja specialios priežiūros po procedūros?

Po „Visi dantys ant 4 implantų“ implantacijos pacientams rekomenduojama kruopščiai rūpintis kasdiene burnos higiena, periodiškai atlikti profesionalią, reguliariai lankytis pas gydytoją odontologą bei laikytis gydytojo pateiktų priežiūros rekomendacijų. Tai padės išlaikyti ilgalaikius ir kokybiškus rezultatus.

Registruotis vizitui

Susisiekite nurodytais kontaktais arba užpildykite mūsų kontaktų formą ir rezervuokitės vizitą pas mus.

+370 602 58388

Registruotis vizitui

Užpildykite užklausos formą arba susisiekite nurodytais kontaktais.

  +37060258388

  info@kordenta.lt

  A. Baranausko g. 19, Kaunas (įėjimas iš Saulės g., 2 aukštas)

  I-V 9.00-19.00
  VI 10.00-16.00 (būtina registracija)
  VII Nedirbame