Estetinis dantų plombavimas – Kas tai?

Estetinis dantų plombavimas – tai šiuolaikinė odontologijos praktika, kuria siekiama atkurti arba patobulinti priekinių dantų formą, spalvą ar jų funkcionalumą.

Šios procedūros metu koreguojami dantų defektai, tokie kaip kraštų nudilimas, netaisyklinga forma, asimetrija, dideli tarpai tarp dantų, netenkinantis dantų atspalvis, dėmėtumas. Naudojant specialią sluoksniavimo technologiją, klinikos specialistai, atkuria ir sukuria dantų formas ir spalvą, kuri nesiskiria nuo natūralių dantų.

Estetinis dantų plombavimas taip pat gali būti taikomas norint pakelti sąkandį, pakeisti senas plombas naujomis ar šalinant nepageidaujamus pokyčius, atsiradusius dėl ėduonies, traumų bei kitų priežasčių. 

 

 

Kada rinktis estetinį plombavimą?

Estetinis plombavimas – tai minimaliai invazyvus sprendimas, kai norisi pagerinti šypsenos estetiką stipriai nešlifuojant ir nepažeidžiant sveikų danties audinių. Konsultacijos metu mūsų specialistai atidžiai įvertins Jūsų dantų būklę bei pasiūlys geriausią estetikos sprendimą, atitinkantį Jūsų lūkesčius.

 

Estetinio dantų plombavimo eiga:

Konsultacija:

Pirminės konsultacijos metu mūsų odontologas išklauso paciento nusiskundimus ir pageidavimus dėl dantų būklės. Tada atidžiai tikrina dantų sveikatą, atlieka reikiamus tyrimus ir kartu su pacientu aptaria visas gydymo galimybes. Šiame etape mes kartu su pacientu nusprendžiame, kokia forma ir spalva norimi atkurti dantys, atsižvelgdami į paciento asmeninius lūkesčius. Tai padeda mums sukurti individualų gydymo planą, atitinkantį paciento poreikius.

 

Plombavimas:

Pacientui suteikiame vietinę nejautrą, kad būtų užtikrintas visiškas komfortas procedūros metu. Jei reikia, pašaliname dantyse esančius pažeistus audinius ar senus ir prastos kokybės užpildus. Po dantų paruošimo, pradedame plombuoti. Plombuojant naudojame sluoksniavimo techniką, kad atkurtume natūralią danties formą. Po visos procedūros pacientas grįžta namo su atkurta estetine šypsena.

 

Ilgaamžiškumas ir Patikimumas:

Mes naudojame tik patikimus ir biologiškai suderinamus dantų implantus. Tai užtikrina dantų implantų prigijimą ir ilgamažiškumą

 

 

 

Estetinio dantų plombavimo privalumai:

Naturali išvaizda:

Estetinis dantų plombavimas leidžia sukurti itin natūraliai atrodančią šypsenos estetiką.

 

Dantų stiprumas:

Plombos sustiprina įskilusius dantis ir padeda ilgiau išlaikyti jų tvirtumą bei sveikatą.

 

Greitas rezultatas:

Estetinis plombavimas – tai greitas ir efektyvus metodas, leidžiantis atkurti dantų sveikatą vos vieno ar kelių vizitų pas odontologą metu.

 

Jokio diskomforto:

Procedūra, įprastai atliekama su vietine nejautra, dažniausiai nesukelia jokio diskomforto ar kitų nemalonių pojūčių.

 

Ilgaamžiškumas:

Jei laikomasi kokybiškos kasdienės burnos higienos bei periodiškai atliekama profesionali, atliktas estetinis plombavimas tarnaus ilgus metus.

 

D.U.K

Ar estetinis dantų plombavimas skausmingas?

Estetinis plombavimas – tai skausmo ar diskomforto nesukelianti procedūra, atliekama su vietine nejautra.  Jei atvejis sudėtingesnis, po procedūros gali pasireikšti nedidelis jautrumas, praeinantis per kelias dienas.

 

Ar estetinis plombavimas tinkamas visiems?

Estetinis dantų plombavimas yra tinkamas daugumai pacientų, kurie nori pagerinti savo dantų išvaizdą atkuriant formą, spalvą ar sumažinant estetinius defektus.

Registruotis vizitui

Susisiekite nurodytais kontaktais arba užpildykite mūsų kontaktų formą ir rezervuokitės vizitą pas mus.

+370 602 58388

Registruotis vizitui

Užpildykite užklausos formą arba susisiekite nurodytais kontaktais.

  +37060258388

  info@kordenta.lt

  A. Baranausko g. 19, Kaunas (įėjimas iš Saulės g., 2 aukštas)

  I-V 9.00-19.00
  VI 10.00-16.00 (būtina registracija)
  VII Nedirbame