Dantų implantacija – Kas tai?

Dantų implantacija – tai odontologinė procedūra, leidžianti ne tik visiškai atkurti prarastus dantis, bet ir susigrąžinti natūralią dantų funkciją bei estetiką. Tai yra viena populiariausių prarastų dantų atstatymo procedūrų pasaulyje.

Procedūros, atliekamos su vietiniu nuskausminimu. Procedūros metu į žandikaulio kaulą įsriegiamas kelių milimetrų ilgio dantų implantas, atliekantis dirbtinio šaknies pakaitalo funkciją.

Į mažą varžtelį panašūs dantų implantai gaminami iš tvirtų, lengvų ir biologiškai suderinamų medžiagų, tokių, kaip titanas, cirkonis ar jų lydinys. Dėl šių savybių, jie itin gerai suauga su žandikaulio audiniais, o pacientas gali džiaugtis ilgalaikiais rezultatais. Atlikus dantų implantacijos procedūrą, ant implanto tvirtinamas dirbtinis danties vainikėlis, pasižymintis tiek naturalia išvaizda, tiek ir funkcionalumu.

 

 

Kodėl būtina atstatyti prarastus dantis?

Nepriklausomai nuo to, praradote vieną, kelis ar visus dantis, juos atkurti būtina ne tik dėl estetikos, bet ir siekiant užkirsti kelią tolimesniems dantų ir žandikaulio sveikatos būklės pakitimams:  

 • Negaudamas įprasto krūvio, prarasto danties vietoje pradeda tirpti
  žandikaulio kaulas.
 • Kinta sąkandis, į susidariusį tarpą ima krypti gretimi sveiki dantys, o dėl šio slinkimo kyla rizika netekti ir jų.
 • Juntamas diskomfortas valgant, o tinkamai nesukramtytas maistas sukelia virškinimo sistemos sutrikimų riziką. 
 • Pakinta veido forma, atsiranda neproporcingi bruožai ir išryškėja senėjimo požymiai.

 

Tinkamai įsriegti dantų implantai atstato prarasto danties funkciją ir užkerta kelią komplikacijoms. Pasibaigus gydymui, pacientai vėl gali pilnavertiškai kramtyti maistą, plačiai šypsotis, pamiršti atsiradusius kalbos defektus bei susigrąžinti pasitikėjimą savimi.

 

Kaip dantų implantacija yra atliekama mūsų klinikoje.

Gydytojų profesionalumas ir patikimi implantai

Implantacija – tai itin preciziška procedūra, kurią mūsų klinikoje atlieka ilgametę patirtį turintys aukštos kvalifikacijos implantuojantys gydytojai, pasitelkiantys pažangius odontologijos sprendimus ir technologijas.

 

Individualus požiūris:

 

Atidžiai susipažinę su Jūsų burnos sveikatos būkle, atlikę išsamius tyrimus, išklausę lūkesčius bei įvertinę gydymo galimybes, gydytojai sudarys individualų implantacijos bei dantų protezavimo planą.

 

Ilgaamžiškumas ir patikimumas:

Siekiant užtikrinti procedūros kokybę, klinikoje yra naudojami vieni patikimiausių, Šveicarijos gamintojo „Straumann Group” dantų implantai, kurie pasižymi itin geru ir greitu prigijimumu bei ilgu tarnavimo laiku. 

 

Pooperacinė priežiūra:

Po procedūros – neliksite vieni. Mūsų specialistai pasirūpins pooperacine jūsų priežiūra bei suteiks individualiai Jums pritaikytas rekomendacijas, leisiančias užtikrinti greitesnį gijimą.

 

 

Dantų implantacijos eiga:

Pirminė konsultacija:

Pirminės konsultacijos metu patyrę implantuojantys gydytojai įvertina Jūsų burnos sveikatos būklę, lūkesčius bei gydymo galimybes ir parengia individualų implantacijos planą.

 

Implantacijos procedūra:

Atlikus vietinį nuskausminimą, dantų implantas yra įsriegiamas į žandikaulio kaulą. Tai – tiksli procedūra, kurią mūsų klinikoje atlieka ilgametę patirtį turintys specialistai. 

 

Gijimo laikotarpis:

Po implantacijos ant implanto yra pritvirtinamas laikinas danties vainikėlis, užtikrinantis komfortą gijimo periodu. Implanto suaugimo su kaulu – oseointegracijos – laikotarpis priklauso nuo individualių organizmo savybių, tačiau gali trukti apie 3-6 mėnesius. 

 

Protezavimas:

Kai implantas visiškai suauga su kaulu, ant jo pagrindo tvirtinamas nuolatinis dirbtinis danties vainikėlis. Šis etapas ne tik užbaigia gydymą, bet ir visiškai atkuria natūralią dantų funkciją bei estetiką.

 

 

D.U.K

Kiek trunka dantų implantacijos procedūra?

Dantų implantacijos trukmė gali svyruoti priklausomai nuo individualios paciento būklės bei gydymo plano sudėtingumo, tačiau įprastai procedūra atliekama per 1-2 valandas.

 

Ar implantacija skausminga?

Dantų implantacija atliekama su vietiniu nuskausminimu, todėl procedūros metu pacientas skausmo nejaučia. 

 

Kokia yra dantų implantų gyvavimo trukmė?

Priklausomai nuo implantų integracijos su kaulu bei burnos priežiūros kokybės, jie gali tarnauti daugelį metų ar net visą gyvenimą. Siekiant ilgaamžiškumo, būtini reguliarūs vizitai pas odontologą periodinei patikrai bei kruopšti tiek kasdienė, tiek profesionali burnos higiena.

Registruotis vizitui

Susisiekite nurodytais kontaktais arba užpildykite mūsų kontaktų formą ir rezervuokitės vizitą pas mus.

+370 602 58388

Registruotis vizitui

Užpildykite užklausos formą arba susisiekite nurodytais kontaktais.

  +37060258388

  info@kordenta.lt

  A. Baranausko g. 19, Kaunas (įėjimas iš Saulės g., 2 aukštas)

  I-V 9.00-19.00
  VI 10.00-16.00 (būtina registracija)
  VII Nedirbame