Kas yra dantų balinimas?

Dantų balinimas – tai odontologinė procedūra, taikoma siekiant atstatyti dantų baltumą ar pašalinti nepageidaujamus spalvos pokyčius. Jos metu naudojama speciali balinimo medžiaga, kuri leidžia deguoniui prasiskverbti pro dantų emalį bei aktyviai paveikti spalvos pigmentus, padarant juos nepastebimais arba visiškai pašalinant.

 

 

Kada yra reikalingas dantų balinimas? 

Daugelis žmonių iš prigimties neturi baltų dantų. Kartu spalvos pokyčius lemia ir gyvenimo būdas, pavyzdžiui, rūkymas ar dažnas kavos vartojimas, tam tikrų vaistų naudojimas, ankstesnės gydymo procedūros, amžius bei kiti veiksniai. 

Jei genetiškai nulemtas atspalvis ar jo pokyčiai Jūsų netenkina, dantų balinimas gali tapti efektyviu, baltą šypseną dovanojančiu sprendimu.

 

Procedūros eiga

Konsultacija:

Konsultacijos metu klinikos specialistas įvertina Jūsų dantų būklę ir išklauso lūkesčius. Jei individualiu Jūsų atveju dantų balinimas gali būti taikomas, specialistas atsako į visus kylančius klausimus bei supažindina su procedūros eiga. 

 

Balinimas:

Procedūros metu naudojamos specialios balinimo medžiagos, kurių tikslas – pašalinti dantų spalvos pokyčius. Klinikoje pasitelkiame tik saugias metodikas, atidžiai atliekamas patyrusių specialistų.

 

Rezultatas ir rekomendacijos:

Po procedūros ar jų ciklo Jūsų dantys vėl spindės. Specialistas taip pat suteiks priežiūros rekomendacijas, leisiančias išlaikyti baltą dantų spalvą ilgiau.

 

 

D.U.K

Ar dantų balinimas yra saugus?

Taip, dantų balinimas yra saugi procedūra, kai ją atlieka specialistas. Kartu mes naudojame tik pažangias medžiagas, leidžiančias užtikrinti ne tik spalvos pokytį, bet ir dantų sveikatą ateityje.

 

Kiek procedūrų reikia, norint džiaugtis baltais dantimis?

Rezultatai gali skirtis priklausomai nuo individualios Jūsų dantų situacijos: kai kuriems pacientams pakanka vienos procedūros, kitiems – prireikia kelių. Vis dėlto, matomi pokyčiai pastebimi iškart po pirmojo vizito.

 

Kiek ilgai išsilaiko balintų dantų spalva?

Spalvos pokytis gali išsilaikyti ne vienerius metus, o rezultato ilgalaikiškumas priklauso nuo daugelio faktorių, įskaitant Jūsų gyvenimo būdo, mitybos ir dantų priežiūros įpročius.

Registruotis vizitui

Susisiekite nurodytais kontaktais arba užpildykite mūsų kontaktų formą ir rezervuokitės vizitą pas mus.

+370 602 58388

Registruotis vizitui

Užpildykite užklausos formą arba susisiekite nurodytais kontaktais.

  +37060258388

  info@kordenta.lt

  A. Baranausko g. 19, Kaunas (įėjimas iš Saulės g., 2 aukštas)

  I-V 9.00-19.00
  VI 10.00-16.00 (būtina registracija)
  VII Nedirbame