Terapinis dantų gydymas – Kas tai?

Terapinis dantų gydymas – tai neinvazinis profilaktinių ir gydymo priemonių taikymas, dažniau vadinamas plombavimu. Terapinis gydymas taikomas siekiant pašalinti dantų ėduonį, dantų skilimus, lūžimus, nudilimus bei norint pakeisti senas arba prastos kokybės plombas. Terapinis gydymas padeda apsaugoti dantis nuo tolimesnio gedimo ar dėl jo kylančio skausmo.

 

 

Kada reikalingas terapinis dantų gydymas?

Terapinis dantų gydymas taikomas atsiradus dantų ėduoniui, įskilimams, skausmui ar kitiems dantų sveikos būklės pakitimams. 

Jautrumas šaltiems, karštiems ar rūgštiems maisto produktams, nemalonus burnos kvapas, sunkumai kramtant – tai irgi signalai, jog  gali reikėti terapinio dantų gydymo.

Pastebėjus bent vieną iš šių simptomų, rekomenduojama nedelsiant kreiptis į klinikos gydytoją odontologą. Juos ignoruojant, deja, gali atsirasti rimtesnės pasekmės: didėjantis skausmas, infekcijos plitimas į gretimus audinius ir kaulus, dantų praradimas, prastėjanti savijauta bei blogėjanti gyvenimo kokybė.

 

Dažniausiai taikomos procedūros:

 • Dantų plombavimas: Siekiant pašalinti dantų ėduonį ir atkurti pažeistus dantis, klinikoje naudojame tik aukščiausios kokybės plombines medžiagas, galinčias užtikrinti ilgalaikį rezultatą, natūralią dantų išvaizdą ir funkciją.

 

 • Dantų šaknų kanalų gydymas: Infekcijai išplitus ir pažeidimui pasiekus pulpą – danties viduje esantį nervų, kraujagyslių ir limfagyslių raizginį – atliekamas endodontinis danties šaknų kanalo gydymas. Šios procedūros tikslumui užtikrinti, klinikos „Kordenta” specialistai naudoja specialų dantų šaknų kanalų gydymui skirtą mikroskopą, kuris leidžia aiškiai pamatyti ne tik visus dantų šaknų kanalus ir juose išplitusias infekcijas, bet ir efektyviai jas pašalinti.

 

Terapinio dantų gydymo privalumai

Skausmo šalinimas

Esant ūmiai dantų būklei, terapinis gydymas leidžia visiškai pašalinti skausmo šaltinius – ėduonį, dantų įtrūkimus ar kitas problemas.

 

Estetika

Klinikoje, terapinio gydymo metu naudojamos aukštos kokybės medžiagos ir technologijos, kurios padeda atkurti itin natūraliai atrodančią dantų estetiką.

 

Funkcionalumas

Terapinis gydymas visiškai atkuria natūralią dantų funkciją, leidžiančią ne tik patogiai atkąsti ir kramtyti maistą, bet ir drąsiai šypsotis.

 

Ilgaamžiškumas

Kruopščiai atliekamos terapinio gydymo procedūros bei jų metu naudojamos aukštos kokybės medžiagos pratęsia dantų ilgaamžiškumą.

Registruotis vizitui

Susisiekite nurodytais kontaktais arba užpildykite mūsų kontaktų formą ir rezervuokitės vizitą pas mus.

+370 602 58388

Registruotis vizitui

Užpildykite užklausos formą arba susisiekite nurodytais kontaktais.

  +37060258388

  info@kordenta.lt

  A. Baranausko g. 19, Kaunas (įėjimas iš Saulės g., 2 aukštas)

  I-V 9.00-19.00
  VI 10.00-16.00 (būtina registracija)
  VII Nedirbame