Apsaugokite savo dantis nuo gedimo pašalindami susikaupusias dantų apnašas ir akmenis!

 

Profesionalios burnos higienos metu pašalinamos mineralizuotos ir nemineralizuotos dantų apnašos. Taip pat atliekamas poliravimas, dantims suteikiantis nepriekaištingą blizgesį. Esant poreikiui, gali būti naudojamos Jūsų dantis sveikais ir stipriais išlaikyti padedančios gydomosios medžiagos, pavyzdžiui, fluoras.

 

Kada rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną?

Profesionali burnos higiena – tai efektyviausia profilaktika, siekiant palaikyti burnos sveikatą ir išvengti dantų gedimų.

 

Pastebite dantenų kraujavimą, paraudimą, patinimą ar skausmą, ilgą laiką juntamas nemalonus kvapas, o dantų apnašos neišnyksta net po itin kruopštaus valymo šepetėliu? Šie požymiai rodo, kad pas odontologą reikia apsilankyti kuo greičiau.

 

Profesionalią burnos higieną, priklausomai nuo individualios dantų būklės bei kasdienės priežiūros kokybės, būtina atlikti kartą ar du per metus. Taip pat ji rekomenduojama prieš daugumą odontologinių procedūrų.

 

D.U.K

Ar profesionali dantų higiena yra būtina, jei reguliariai valau dantis namuose?

Taip. Net jei kruopščiai prižiūrite dantis namuose, profesionali burnos higiena yra būtina, nes tik jos metu galima pašalinti sunkiai pasiekiamas apnašas, atlikti giluminį valymą bei taikyti tam tikras profilaktikos priemones.

 

Ar profesionali dantų higiena yra skiriama tik suaugusiems?

Ne, ši procedūra yra tinkama ir įvairaus amžiaus vaikams ar paaugliams. Reguliariai atliekama, ji padeda užkirsti kelią dantų problemoms bei moko teisingos burnos priežiūros įgūdžių.

 

Ar profesionali dantų higiena skausminga?

Ne, profesionali dantų higiena nėra skausminga, jos metu gali būti juntamas tik minimalus diskomfortas. Po procedūros kartais pasireiškiantis dantų ar dantenų jautrumas praeina per kelias valandas ar dieną.

Registruotis vizitui

Susisiekite nurodytais kontaktais arba užpildykite mūsų kontaktų formą ir rezervuokitės vizitą pas mus.

+370 602 58388

Registruotis vizitui

Užpildykite užklausos formą arba susisiekite nurodytais kontaktais.

  +37060258388

  info@kordenta.lt

  A. Baranausko g. 19, Kaunas (įėjimas iš Saulės g., 2 aukštas)

  I-V 9.00-19.00
  VI 10.00-16.00 (būtina registracija)
  VII Nedirbame